Присоединяйтесь к нам —

(0542) 608-600, (0542) 608-604

БЕЗПЕКА ВЗИМКУ ДЛЯ ВАС - з вигодою 20% ВІД CITROЁN

8 Октября 2017

CITROЁN Україна пропонує особливі умови підготовки автомобіля до непростого зимового сезону: деталі ходової частини і гальмівної системи - з вигодою до 20% в період з 1 жовтня по 30 листопада 2017 р. Всі запчастини - оригінальні деталі CITROЁN, що є синонімом слів «максимально висока якість». Не економте на собі, не економте на безпеці - вибирайте найкраще. А заощадити допоможе CITROЁN!

В останні кілька років доброю традицією стала спеціальна сервісна програма від CITROЁN Україна, спрямована на підготовку автомобілів CITROЁN до складного зимового сезону. Не стала винятком і осінь 2017 року: в період з 1 жовтня по 30 листопада оригінальні запчастини CITROЁN для ходової частини і гальмівної системи доступні з вигодою до 20%!

Citroen - YYYYYYYYYY Y YYYY

Кожному автолюбителю відомо, що зима - це найскладніший період експлуатації автомобіля: слизьке покриття, нерівні обмерзлі дороги. Мінімальна підготовка свого «залізного друга» до зими зводиться до установки зимових шин, нових «двірників», перевірки стану акумулятора. Але CITROЁN Україна пропонує піти далі, приділивши особливу увагу ходової частини і гальмівної системи автомобіля - адже що може бути важливіше надійної керованості і впевненого гальмування на підступних зимових дорогах? Саме тому вкрай важливо звернути увагу на стан ходової частини і гальм автомобіля; якщо щось викликає питання або сумніви - терміново під заміну.

Турбота CITROЁN Україна про своїх клієнтів виявляє не на словах, а в реальних справах: так, клієнт може придбати деталі ходової частини або гальмівної системи з вигодою до 20%. Причому мова йде про оригінальні запчастини CITROЁN: висока якість, відповідність усім фірмовим стандартам, ідеально-точні посадочні розміри, і т.д.

Не економте на собі і своїй родині, не економте на безпеці; економте разом з CITROЁN Україна!

Дана пропозиція - оригінальні деталі ходової частини і гальмівної системи з вигодою до 20% - діє у всіх фірмових дилерських центрах CITROЁN до кінця осені.
Детальна інформація про Citroёn – на сайті http://www.citroen.sumy.ua/© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг